Etui Travel Line Peak Design Tech Pouch Bone – kość słoniowa

309,00  z Vat

Travel Line Tech Pouch Bone — genialna organizacja przestrzeni dla wszystkich małych rzeczy.

Gdzie Kupić
SKU: BTP-BO-2 Kategoria: Tagi: ,
Opis

Przeznaczenie

Wkład zaprojektowany z myślą o plecakach i torbach Peak Design Travel Line. Pozwala na idealną organizację miejsca podczas podróży. Niniejszy moduł służy do przechowywania drobnej elektroniki, np. tabletu, smartfona, dysku zewnętrznego, powerbanku, kart pamięci, akumulatorów i innych niezbędnych drobiazgów. Stosowanie wkładów ułatwia zagospodarowanie wnętrza plecaka i usprawnia proces kontroli osobistej, np. na lotnisku.

Elastyczne kieszenie

Tech Pouch został wyposażony w cały szereg elastycznych, rozciąganych kieszeni oraz kieszeni typu origami. Takie rozwiązanie pozwala zachować kompaktowe rozmiary pokrowca jeśli zawartość nie wypełnia całości. Możliwe jest też dopasowanie wielkości kieszenie do wkładanego przedmiotu.

Wodoodporny materiał

Zastosowany materiał Nylon 200D zapewnia dużą wodoodporność oraz łatwość czyszczenia. Możesz więc być spokojny o zawartość nawet jeśli warunki zewnętrzne są niesprzyjające.

Szczelina na przewód

Specjalny, zapinany otwór na przewód pozwoli na “wypuszczenie” kabla między kieszonkami torby np. podczas ładowania smartfona.

Imponująca trwałość

Produkty Peak Design charakteryzują się nie tylko świetnym wykonaniem i przemyślaną konstrukcją. Ich wytrzymałość jest wręcz legendarna, a najlepszym potwierdzeniem tej tezy jest fakt, iż producent udziela na produkt dożywotniej gwarancji.

 

Peak design TRAVEL LINE

Travel Line to w pełni konfigurowalny system opierający się na plecakach i torbach z serii Travel oraz modułach wypełniających. Niezależnie od tego czy podróżujesz ze sprzętem, rzeczami osobistymi, czy ze wszystkim na raz,  Travel Line pozwoli Ci na pełną konfigurację pod twoje potrzeby. Wkłady i torby zostały zaprojektowane z myślą o pełnej współpracy, ale dzięki niezwykle przemyślanej użyteczności świetnie funkcjonują niezależnie od siebie, jako osobne produkty. Zbuduj system według własnych potrzeb!

Specyfikacja

Rozmiary: 15cm x 24cm x 10cm (6″ x 9.5″ x 4″)
Pojemność: 2L
Waga: 288g (10.2 oz)

Właściwości:

  • Układ kieszeniw wewnętrznych w stylu origami.
  • Małe kieszonki na drobne przedmioty:  pen-drive, katy pamieci, baterie i inne.
  • Dwa uchwyty dla szybkiego otwarcia i dostępu.
  • Zewnętrzna kieszeń na dokumenty.
  • Przełącze kablowe dla wygodnego ładowania urządzenia.
  • Miejsce do zamontowanie zaczepów Anchor by używać z dowolnym paskiem Peak Design.
  • Duży wygodny zamek błyskawiczny.
  • Wykonany z nylony 200D pokrytego DWR (powłoka hydrofobowa).
Dożywotnia Gwarancja

Dożywotnia gwarancja na wszystkie produkty

Każdy z produktów Peak Design objęty jest dożywotnią gwarancją producenta. Świadczy to o wysokiej jakości produkcji oraz zaufaniu producenta do swoich produktów.