PEAK DESIGN MOBILE

JUŻ NIE BĘDZIESZ UŻYWAĆ TELEFONU ZWYCZAJNIE JAK DOTYCHCZAS.

JUŻ WKRÓTCE, BĘDZIESZ UŻYWAĆ GO LEPIEJ!

UCZYŃ SWÓJ TELEFON LEPSZYM NARZĘDZIEM!

Peak Design Mobile to innowacyjny ekosystem futerałów, uchwytów, akcesoriów i ładowarek zaprojektowanych w celu lepszej integracji telefonu z Twoim życiem. Są to akcesoria które doskonale zabezpieczą Twój telefon i sprawią, że jego używanie będzie jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze. Wyjątkowy design i zastosowanie unikatowej technologii sprawi, że będziesz używać go bezpiecznie podczas jazdy na rowerze, motocyklu, w samochodzie czy w innych codziennych sytuacjach, w których w błyskawiczny sposób przymocujesz swój telefon w dowolnym miejscu. Akcesoria Peak Design Mobile są stworzone dla każdego telefonu a także, są kompatybilne z nowym  systemem Apple MagSafe® .
Akcesoria do telefonów zawsze były niewygodne, nieporęczne i nieatrakcyjne. Peak Design rozwiązuje ten problem dzięki rewolucyjnej technologii o nazwie SlimLink, którą rozwija już od 4 lat. Dzięki SlimLink, którego grubość to zaledwie 2,4mm, telefon wraz z zamocowanymi akcesoriami nadal pozostaje smukły jednak zyskuje możliwość zarówno miękkiego (magnetycznego), jak i bardzo bezpiecznego i mocnego (mechanicznego) mocowania. System SlimLink składa się z cyrkonowo-ceramicznej ramki i szeregu magnesów, które są wbudowane w futerał Peak Design Everyday Case.
Everyday Case to wytrzymałe etui na telefon z poliwęglanu, owinięte w wyjątkowo wytrzymałe płótno nylonowe opracowane specjalnie przez Peak Design. Jest dedykowane telefonom iPhone’a (11 i 12) oraz Samsung S20, obsługuje ładowanie bezprzewodowe i stanowi idealną równowagę między wytrzymałością, ochroną i wyrafinowaną estetyką. W systemie Peak Design Mobile, dostępny jest również wąski, uniwersalny adapter z powierzchnią samoprzylepną, który działa z prawie każdym telefonem lub twardym etui o gładkiej powierzchni.
Ekosystem Mobile składa się również z szerokiej gamy szybko wypinanych akcesoriów, w tym uchwytów do samochodów, rowerów, motocykli, domu / biura, portfeli mobilnych oraz akcesoriów dla fotografów i filmowców. Każde akcesorium zostało opracowane przez zespół projektantów w ciągu ostatnich 2 lat i zostało zaprojektowane tak, aby przewyższyć najlepsze konkurencyjne rozwiązania pod względem łatwości użytkowania, projektu, solidności i estetyki. Wszystkie akcesoria są wykonane z najwyższej jakości materiałów i objęte są dożywotnią gwarancją.
Więcej informacji w powyższym filmie i na stronie Kickstarter Mobile by Peak Design.
Dostępność w sieci sprzedaży – wrzesień 2021r.