Pas biodrowy Peak Design Everyday Hip Belt Midnight v2 – Niebieski

155,00  z Vat

Everyday Hip Belt to dodatkowy pas biodrowy dedykowany do plecaków z linii Everyday V2.

Gdzie Kupić
SKU: BEDHB-52-MN-2 Kategorie: , Tagi: ,
Opis

Pas biodrowy Peak Design Everyday Hip Belt

Szeroki, miękki pas biodrowy, który pozwala optymalnie rozłożyć ciężar plecaka na plech i odciążyć kręgosłup podczas transportu ciężkiego ekwipunku. Zapewnia stabilizację, bezpieczeństwo oraz wyjątkowy komfort noszenia plecaka podczas długich pieszych wycieczek lub jeździe na jednośladach. Pas Everyday Hip Belt w prosty i szybki sposób zamocujesz do plecaka lud odepniesz gdy zajdzie taka potrzeba.

Pas biodrowy Everyday Hip Belt pasuje do plecaków Peak Design Everyday Backpack 20/30L oraz Everyday Backpack ZIP 15/20L.

KOMFORT BEZ KOMPROMISÓW

Nowy Pas biodrowy Everyday Hip Belt powstał na podstawie tysięcy opinii zebranych od naszych klientów użytkujących plecak Everyday Backpack V1. Informacje jakie uzyskaliśmy, skłoniły nas do stworzenia pasa biodrowego bez kompromisów… Pasa, który zapewnia ogromne wsparcie i komfort gdy jest taka potrzeba, i który można dyskretnie schować w wyznaczone miejsce, tak aby się nie plątał i nie przeszkadzał gdy nie jest używany.

ŁATWY W MONTAŻU I ŁATWY W DEMONTAŻU

Wyjątkowo łatwy montaż – Pas wsuwa się za przepustem do mocowania plecaka na rączce walizki, w który wyposażone są plecaki Everyday Backpack i utrzymuje w miejscu za pomocą zapięć na rzepy.

Zobacz jak zainstalować pas biodrowy.

WYGODNY I KOMFORTOWY

Pas Everyday Hip Belt jest szeroki i miękki. Od wewnętrznej strony obszyty przyjemnym w dotyku materiałem. Jego długość można regulować w zakresie od 74 do 132 cm.

NIGDY NIE PRZESZKADZA

Końce pasa Everyday Hip Belt można szybko schować gdy go nie używamy. Chowa się je za przepustem do mocowania plecaka na rączce walizki. Natomiast samą końcówkę służącą do regulacji długości pasa wraz z zapięciem, chowa się w specjalnej kieszonce w lewej „poduszce” pasa głównego.

WYTRZYMAŁY MATERIAŁ

Pas Everyday Hip Belt zapina się za pomocą trwałego, łatwego w obsłudze aluminiowego okucia G-hook, które pozwala na szybkie zaciskanie i luzowanie.

MOŻLIWOŚĆ MOCOWANIA UCHWYTU CAPTURE

Na pasie Everyday Hip Belt, po jego prawej stronie, znajdują się dwie szlufki umożliwiające wygodne mocowanie uchwytu Capture V3 (Uchwyt sprzedawany oddzielnie)

KOMPATYBILNOŚĆ

Pas Everyday Hip Belt pasuje tylko do modeli Everyday Backpack v2. (Plecak Everyday Backpack 20/30L oraz Plecak Everyday Zip 15/20L) Nie pasuje do plecaka Everyday Backpack V1, plecaka Everyday Totepack, oraz do plecaka Peak Design Travel Backpack.

WIECZYSTA GWARANCJA

Jak każdy inny sprzęt Peak Design, także pas Everyday Hip Belt objęty jest wieczystą gwarancją.

WYMIARY I WAGA

 • Pojemność: 3L
 • Przegroda na Laptop/Tablet: brak
 • Wymiary zewnętrzne: 30.5cm x 19cm x 11cm (12″x7.4″x4.3″)
 • Wymiary wewnętrzne: 19.8cm x 8.9cm x 6.4cm (7.8″x3.5″x2.5″)
 • Waga (bez przegródek): 0.45kg (0.99lb)
 • Waga (z przegrodami): 0.55kg (1.21lb)

MATERIAŁY

 • W 100% pochodzące z recyklingu
 • Taśma nylonowa o splocie jak w samochodowych pasach bezpieczeństwa
 • Wypełnienie wewnętrzne z pianki EVA
 • Punkty naprężenia i akcenty wzmocnione hypalonem
 • Okucia z anodowanego aluminium i stali nierdzewnej

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA

 • 1 pas biodrowy Everyday Hip Belt
Dożywotnia Gwarancja

Dożywotnia gwarancja na wszystkie produkty

Każdy z produktów Peak Design objęty jest dożywotnią gwarancją producenta. Świadczy to o wysokiej jakości produkcji oraz zaufaniu producenta do swoich produktów.