ETUI DO IPHONE'A 15: PROGRAM AKTUALIZACJI

W modelach iPhone 15 Pro i Pro Max, Apple zastąpiło przełącznik dzwonka/wyciszenia na przycisk czynności (akcji). Nasze etui mają wycięcie, które pozwala wcisnąć przycisk, jednak nie jest to tak wygodne, jak być powinno.

Misją Peak Design jest tworzenie najlepszych produktów i przez lata z dumą dostarczaliśmy najlepsze etui do smartfonów na świecie. Dlatego uznaliśmy, że zmiana wycięcia na przycisk czynności będzie najlepszym rozwiązaniem.

Zaktualizowaliśmy projekt etui do iPhone’a 15 Pro i Pro Max, jednak wcześniej wyprodukowaliśmy już 30 000 etui z wycięciem. Większość z nich została sprzedana i nie chcemy, aby klienci, którzy już kupili nasze etui, zostali z niekomfortowym rozwiązaniem. Nie zamierzamy zostawiać naszych klientów w potrzebie. Gdy inwestujesz u nas swoje pieniądze, otrzymujesz nie tylko starannie zaprojektowany, jakościowy produkt. Otrzymujesz również wsparcie w każdej sytuacji. Tym samym proponujemy rozwiązanie w postaci niniejszego programu:

W skrócie

Jeśli kupiłeś etui do iPhone’a 15 Pro lub Pro Max od Peak Design, oferujemy Ci dodatkowy przycisk, który możesz samodzielnie zamontować w swoim nowym etui, i który pozwoli w pełni korzystać z przycisku czynności.

 

 

Dodatkowo otrzymasz od nas GRATIS w postaci magnetycznego uchwytu ściennego do telefonu Peak Design Wall Mount o wartości 139 zł!  Więcej informacji o Peak Design Wall Mount znajdziesz TUTAJ.

 

 

Jeśli chcesz otrzymać dodatkowy przycisk oraz Wall Mount, wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz. Będzie Ci potrzebny numer seryjny, który znajdziesz w środku etui.

Dlaczego tak się stało?

Gdy projektowaliśmy etui do iPhone’a 15, pojawiły się pogłoski, że Apple może zastąpić przełącznik dzwonka/wyciszenia, przyciskiem czynności. Ale to były tylko spekulacje. Podobnie jak większość marek zewnętrznych, nie mamy specyfikacji Apple do czasu premiery telefonów.

Konsultowaliśmy się z naszym partnerem produkcyjnym oraz innymi markami, rozważyliśmy wszystkie opcje i uznaliśmy, że zachowanie wycięcia w naszym etui będzie najlepszym rozwiązaniem, ponieważ będzie działać zarówno w przypadku, gdy telefon będzie mieć przełącznik, jak i przycisk.

Apple wypuściło iPhone’a 15 w połowie września i wtedy okazało  się, że plotki były prawdziwe. Kiedy w końcu mogliśmy zobaczyć iPhone’a 15 (przypominamy, że większość producentów etui ma dostęp do nowych telefonów w tym samym czasie, co reszta użytkowników), zorientowaliśmy się, że nasze wycięcie nie zapewnia optymalnego dostępu do przycisku czynności. Nadal można naciskać przycisk, ale nie jest to tak wygodne, jak być powinno.

Wielu producentów spotkało się z tym samym wyzwaniem. Niektórzy zaryzykowali i od razu stworzyli etui z przyciskiem. Niektórzy stworzyli zarówno etui z przyciskiem, jak i bez, aby ostatecznie porzucić wersję bez przycisku. Jednak większość producentów zdecydowała się na stworzenie etui z wycięciem.

To nie pierwsza taka sytuacja – gdy na rynek został wprowadzony iPhone 12, większość producentów etui (również my) nie przewidziało funkcji MagSafe od Apple i musiało szybko przeprojektować swoje etui.

My stworzyliśmy rozwiązanie, dzięki któremu każdy klient może w pełni korzystać z przycisku czynności, bez konieczności wymiany etui!

Ponadto nasze rozwiązanie pozwala zminimalizować zużycie zasobów i dodatkowy ślad węglowy związany z wymianą 30 000 etui.

Jak doszliśmy do rozwiązania problemu?

Nie chcemy, aby pierwsi użytkownicy naszych produktów czuli, że są karani za wcześniejsze zakupy. Dlatego wprowadziliśmy rozwiązanie, które pozwoli naszym klientom w pełni korzystać z funkcjonalności produktu.

Jednocześnie chcieliśmy zminimalizować zużycie zasobów i ślad węglowy. Wytworzenie i wysyłka zastępczych etui generuje koszty i odpady, a nasze etui to wciąż piękne i wysoce funkcjonalne produkty. Dodatkowe koszty są zbędne zarówno dla nas, jak i dla planety.

Chcę zamówić etui… Czy będzie miało przycisk, czy wycięcie?

Obecnie wszystkie etui w naszych magazynach i sklepach mają wycięcie. Jeśli zamówisz etui ze strony internetowej jednego z naszych partnerów lub w jakimkolwiek sklepie detalicznym, w którym dostępne są nasze produkty, kupisz etui z wycięciem, które możesz uzupełnić dodatkowym przyciskiem.

Etui Peak Design z wbudowanym przyciskiem będą dostępne w sprzedaży na początku grudnia. Każdy, kto kupi etui do iPhone’a 15 Pro i Pro Max z wycięciem, będzie mógł otrzymać przycisk czynności do naszego etui.

Podjęliśmy decyzję o kontynuowaniu sprzedaży etui do iPhone’a 15 Pro i Pro Max z wycięciem, ponieważ wielu klientów uważa, że wycięcie nie powoduje problemów z użytecznością. Naszym zdaniem wycofanie i utylizacja dziesiątek tysięcy etui jest niepotrzebna. Zamiast tego postanowiliśmy poświęcić czas i energię na przygotowanie i wdrożenie rozwiązania w postaci przycisku czynności do naszego etui, który naszym zdaniem sprawi, że nasi klienci będą w pełni zadowoleni ze swoich etui.