Zestaw stopek Peak Design Ultralight Conversion Kit do skracania statywu

159,00  z Vat

Gdzie Kupić
SKU: TT-ULCK-5-150-1 Kategoria:
Opis

Szybko przekształć Travel Tripod w ultralekki statyw stołowy. Idealny wszędzie tam, gdzie wysokość statywu nie ma większego znaczenia a ważna jest jego waga i gwarancja stabilności. Ten zestaw zawiera 3 lekkie, wytrzymałe, plastikowe stopki, które można łatwo zainstalować w miejsce 4 niższych sekcji nóg statywu.

Po odłączeniu sekcji nóg i zainstalowaniu stopek pozostaje Ci profesjonalny statyw, który jest o połowę lżejszy i jeszcze łatwiejszy do spakowania w podróży, a który nadal rozkłada się na maksymalną wysokość 57,2 cm (22,5 ”).

Demontaż 4 dolnych sekcji nóg i zainstalowanie stopek jest szybkie, łatwe i nie wymaga żadnych narzędzi. Działa zarówno z modelami statywu podróżnego Travel Tripod z włókna węglowego, jak i z aluminium (Statyw sprzedawany jest oddzielnie).

2 STATYWY W 1

Dzięki zestawowi Ultralight Conversion Kit szybko przekształcisz ultraporęczny Travel Tripod Peak Design w ultralekki i w pełni funkcjonalny statyw stołowy, który można zabrać ze sobą zawsze wtedy, gdy oszczędność wagi jest najważniejsza.

Dożywotnia Gwarancja

Dożywotnia gwarancja na wszystkie produkty

Każdy z produktów Peak Design objęty jest dożywotnią gwarancją producenta. Świadczy to o wysokiej jakości produkcji oraz zaufaniu producenta do swoich produktów.