Szybkozłączka – Płytka Peak Design Micro

109,00  z Vat

Płytka przeznaczona do systemu Capture Clip. Przeznaczona do użytkowania głównie z niewielkimi aparatami kompaktowymi, kompaktami z wymienną optyką lub kamerami sportowymi.

Gdzie Kupić
SKU: PL-M1 Kategoria:
Produkt archiwalny

To jest produkt archiwalny — wycofany ze sprzedaży.

Nie jest on już dostępny w regularnej dystrybucji, aczkolwiek można go jeszcze znaleźć w obiegu produktów używanych na niezależnych platformach sprzedażowych.

Wycofanie produktu ze sprzedaży nie oznacza, że traci on gwarancję. Jeśli którykolwiek z produktów Peak Design (w również te wycofane ze sprzedaży) przestanie działać prawidłowo, naprawimy go lub wymienimy na w pełni funkcjonalną sztukę produktu albo jego odpowiednika w takim samym bądź lepszym stanie.

Opis

Dodatkowa płytka przeznaczona do systemu Capture Clip.  Współpracuje z uchwytem Capture oraz Capture PRO.

Dla kogo przeznaczona jest płytka MICRO?

Płytka MICRO to rozwiązanie przede wszystkim dla posiadaczy aparatów kompaktowych. Dzięki niewielkim wymiarom  4.3 x 2.9 cm. nie wystaje poza korpus małych aparatów i nie zasłania komory z akumulatorem lub kartą pamięci. Jest wyjątkowo lekka  (wazy 32 g.) a jednocześnie wytrzymała. Wyposażona w śrubę PRO Drive z gwintem ¼ cala pasuje do wszystkich aparatów i kamer cyfrowych wyposażonych w gwint statywowy. Płytka MICRO jest szczególnie polecana do aparatów Canon M, Sony NEX, Olympus OM-D i Nikon 1.

Czym wyróżnia się płytka MICRO?

Dwa kierunki mocowania

Konstrukcja płytki pozwala na zamocowanie jej w jednym z dwóch kierunków, nie trzeba się więc zastanawiać gdzie jest przód a gdzie tył.  Płytka MICRO jest kompatybilna z wszystkimi głowicami z mocowaniem ARCA.

Dodatkowe otwory na pętle kotwic Anchor Links

Po dwóch stronach płytki znajdują się otwory umożliwiające podczepienie kotwic Peak Design Anchor. Dzięki temu do płytki można podłączyć szereg akcesoriów dodatkowych, np. paski LEASH  czy CUFF.

Niewielka waga – duża wytrzymałość

Waga płytki to tylko 32 g, jednak mimo tak niewielkiej wagi jest ona bardzo wytrzymała i doskonale współpracuje nawet z ciężkimi aparatami. Konstrukcja płytki została wykonana z anodowanego aluminium. Jest odporna na zarysowania i warunki atmosferyczne.

Śruba PRO Drive

Płytka MICRO wyposażona jest w śrubę PRO Drive z gwintem ¼ cala oraz pierścieniem  ułatwiającym przykręcenie jej do aparatu. W celu przykręcenia można też skorzystać z dołączonego do zestawu klucza imbusowego 4 mm.

Kompatybilność z innymi produktami Peak Design

Płytka MICRO pasuje zarówno do uchwytów Capture jak i CapturePRO. Współpracuje też z paskami LEASH, CUFF czy CLUTCH.

Dożywotnia gwarancja

Jak wszystkie produkty Peak Design, płytka STANDARD objęta jest dożywotnią gwarancją producenta.

Dożywotnia Gwarancja

Dożywotnia gwarancja na wszystkie produkty

Każdy z produktów Peak Design objęty jest dożywotnią gwarancją producenta. Świadczy to o wysokiej jakości produkcji oraz zaufaniu producenta do swoich produktów.