Szybkozłączka – Płytka Peak Design Pro

109,00  z Vat

Największa i najbardziej uniwersalna z płytek przeznaczona do systemu CapturePRO. Doskonale sprawdzi się podczas używania zarówno z amatorskimi jak i profesjonalnymi lustrzankami. Może być używana zarówno ze statywami z głowicą ARCA jak i Manfrotto RC-2.

Gdzie Kupić
SKU: PL-PP-1 Kategoria:
Produkt archiwalny

To jest produkt archiwalny — wycofany ze sprzedaży.

Nie jest on już dostępny w regularnej dystrybucji, aczkolwiek można go jeszcze znaleźć w obiegu produktów używanych na niezależnych platformach sprzedażowych.

Wycofanie produktu ze sprzedaży nie oznacza, że traci on gwarancję. Jeśli którykolwiek z produktów Peak Design (w również te wycofane ze sprzedaży) przestanie działać prawidłowo, naprawimy go lub wymienimy na w pełni funkcjonalną sztukę produktu albo jego odpowiednika w takim samym bądź lepszym stanie.

Opis

Dodatkowa płytka przeznaczona do systemu Capture Clip.  Współpracuje z uchwytem Capture oraz Capture PRO.

Dla kogo przeznaczona jest płytka PRO?

Płytka PRO jest największą i najbardziej uniwersalną z płytek Capture. Przeznaczona jest przede wszystkim dla posiadaczy dużych aparatów, w których duże rozmiary płytki nie zablokują dostępu do komory akumulatora a grubość korpusu jest na tyle duża, że rozmiar płytki (5.2 x x3.8 cm.) nie przeszkodzi w wygodnym użytkowaniu aparatu.  Wyposażona w śrubę PRO Drive z gwintem ¼ calapasuje do wszystkich aparatów cyfrowych wyposażonych w gwint statywowy. Cztery duże otwory pozwolą na podczepienie kotwic Peak Design Anchor.

Czym wyróżnia się płytka PRO?

Kompatybilność z głowicami z mocowaniem ARCA i RC2

Płytka PRO pasuje zarówno do wszystkich głowic statywów ze standardem ARCA jak i Manfrotto RC2. Jest dzięki temu bardzo uniwersalna i może być stosowana na wielu akcesoriach fotograficznych. (Dla pełnej kompatybilności z standardem RC2 należy do płytki dokręcić dołączone do zestawu nakładki).

Cztery otwory na pętle kotwic Anchor Link

Z każdej strony płytki znajduje się otwór umożliwiający podczepienie kotwic Peak Design Anchor. Dzięki temu do płytki można podłączyć szereg akcesoriów dodatkowych. Płytka PRO współpracuje ze wszystkimi paskami Peak Design.

Niesłychanie duża wytrzymałość

Konstrukcja płytki została wykonana z anodowanego aluminium zapewniając jej wyjątkową wytrzymałość, mimo iż sama waży tylko 25 g. Jest też odporna na warunki atmosferyczne czy zarysowania.

Śruba z gwintem 1/4 cala

Płytka PRO wyposażona jest w śrubę z gwintem ¼ cala. W celu przykręcenia można też skorzystać z dołączonego do zestawu klucza imbusowego 4 mm, lub monety.

Kompatybilność z innymi produktami Peak Design

Płytka PRO pasuje zarówno do uchwytów Capture jak i CapturePRO. Współpracuje też z wszystkimi paskami Peak Design.

Dożywotnia gwarancja

Jak wszystkie produkty Peak Design, płytka PRO objęta jest dożywotnią gwarancją producenta.

Dożywotnia Gwarancja

Dożywotnia gwarancja na wszystkie produkty

Każdy z produktów Peak Design objęty jest dożywotnią gwarancją producenta. Świadczy to o wysokiej jakości produkcji oraz zaufaniu producenta do swoich produktów.