Pokrowiec Travel Line Peak Design Shoe Pouch Raw – na buty, kratka

129,00  z Vat

Travel Line Shoe Pouch to ultralekki, składany do postaci małej torebki, pokrowiec na buty.

Gdzie Kupić
SKU: BSP-RW-1 Kategoria: Tag:
Opis

Przeznaczenie

Wkład zaprojektowany z myślą o współpracy z plecakami i torbami z Travel Line. Pozwala na idealną organizację miejsca w plecaku. Niniejszy moduł służy do przechowywania butów. Stosowanie wkładów nie tylko ułatwia zagospodarowanie wnętrza plecaka, ale także usprawnia proces kontroli osobistej, np. na lotnisku.

Wyjątkowo niska waga

Pokrowiec na buty SHOE POUCH pomimo swojej dużej wytrzymałości, jaka jest potrzebna do przechowywania butów jest nadzwyczaj lekki, waży tylko 48 gram. Wynika to z zastosowania wytrzymałego, a jednocześnie lekkiego materiału.

Separacja butów, idealna czystość w plecaku

Umieszczenie butów w dedykowanym pokrowców chroni pozostałe bagaże przed zabrudzeniem obuwiem a jednocześnie pozwala na zatrzymanie zapachu obuwia w worku. Możesz być więc spokojny o pozostałą zawartość Twojego plecaka.

Na jedną lub 2 pary butów

Pojemność pokrowca wynosi 9 litrów co pozwoli na przechowywanie 2 par mniejszych lub jednej pary większych butów. Po wyjęciu butów pokrowiec możesz zwinąć w poręczną torebkę.

Imponująca trwałość

Produkty Peak Design charakteryzują się nie tylko świetnym wykonaniem i przemyślaną konstrukcją. Ich wytrzymałość jest wręcz legendarna, a najlepszym potwierdzeniem tej tezy jest fakt, iż producent udziela na produkt dożywotniej gwarancji.

 

Peak design TRAVEL LINE

Travel Line to w pełni konfigurowalny system opierający się na plecakach i torbach z serii Travel oraz modułach wypełniających. Niezależnie od tego czy podróżujesz ze sprzętem, rzeczami osobistymi, czy ze wszystkim na raz,  Travel Line pozwoli Ci na pełną konfigurację pod twoje potrzeby. Wkłady i torby zostały zaprojektowane z myślą o pełnej współpracy, ale dzięki niezwykle przemyślanej użyteczności świetnie funkcjonują niezależnie od siebie, jako osobne produkty. Zbuduj system według własnych potrzeb!

Specyfikacja

Pojemność: 9L

Rozmiary:
• Max: 32cm x 17cm x 17cm (12.6″ x 6.7″ x 6.7″)
• Złożony: 7.6cm x 12.7cm x 1.7cm (3″ x 5″ x 0.7″)

Waga: 48g (1.7 oz)

Właściwości:

  • Pomieści jedną lub dwie pary butów w zależności od rozmiaru.
  • Unikalna bardzo lekka konstrukcja z jednego kawałka materiału.
  • Zrobiony z super lekkiego odpornego na warunki atmosferyczne nylonu 70D pokrytego powłoką odporną na ścieranie i rozdarcie.
  • Duży wygodny zamek błyskawiczny.
  • Pętelki na zewnątrz by móc stosować z dowolnym paskiem Peak Design
Dożywotnia Gwarancja

Dożywotnia gwarancja na wszystkie produkty

Każdy z produktów Peak Design objęty jest dożywotnią gwarancją producenta. Świadczy to o wysokiej jakości produkcji oraz zaufaniu producenta do swoich produktów.