Peak Design Pasek na nadgarstek CUFF COYOTE V3

179,00  z Vat

Wygodny i prosty w użyciu pasek na nadgarstek przeznaczony do lustrzanek lub większych aparatów kompaktowych. Wykonany z najwyższej klasy materiałów (inne tworzywo niż w starszym modelu) zapewnia bezpieczeństwo oraz wygodę użytkowania. Innowacyjny system kotwic umożliwia szybkie wypięcie aparatu, a także gwarantuje współpracę z innymi produktami Peak Design. Aluminiowa klamerka zapewnia jeszcze szybszą regulację niż do tej pory.

Gdzie Kupić
SKU: CF-CY-3 Kategoria:
Opis

Pasek na nadgarstek CUFF V3 teraz w nowym kolorze!

Peak Design CUFF v3 to wyjątkowo lekki, a jednocześnie bardzo wytrzymały pasek na nadgarstek. Doskonale sprawdzi się jako zabezpieczenie aparatu przed wypadnięciem z ręki, ułatwi trzymanie, a w razie potrzeby umożliwi wypięcie aparatu jednym palcem. Nieużywany może pełnić funkcję bransoletki, nie powodując dyskomfortu noszenia. Nowością względem poprzednich modeli jest materiał, z którego został zrobiony oraz aluminiowa klamerka, jeszcze bardziej ułatwiająca regulację paska wokół nadgarstka.

Dla kogo przeznaczony jest pasek CUFF?

Pasek CUFF jest wyjątkowo lekki (waży tylko 25 g). Mimo to zapewnia wyjątkową wytrzymałość. Doskonale sprawdzi się zarówno u użytkowników ciężkich lustrzanek, jak i małych aparatów kompaktowych.

Czym wyróżnia  się pasek CUFF?

 • Wszędzie się zmieści. Pasek jest tak poręczny, że bez problemu zmieści się w kieszeni koszuli czy kieszonce na akcesoria drobne w Twojej torbie fotograficznej, torebce damskiej czy tylnej kieszenie od spodni. Jednocześnie jest wyjątkowo lekki – waży tyko 25 g, czyli tyle, ile kilka kostek czekolady! Nosząc go, praktycznie nie czujesz, że masz coś na ręku. A mimo to doskonale spełnia swoją funkcję.
 • Wytrzymałość na najwyższym poziomie. Zastosowanie najwyższej klasy materiałów oraz opatentowany system kotwic sprawia, że pasek CUFF wytrzyma ciężar nawet 90 kg. Możesz więc na nim swobodnie nosić nawet bardzo ciężki aparat narażony na dodatkowe przeciążenia.
 • Unikalny system kotwic. System kotwic zapewnia nie tylko doskonałą wytrzymałość, ale przede wszystkim łatwość wypięcia aparatu. Za pomocą jednej ręki odczep aparat i używaj go bez paska lub z innymi produktami Peak Design. A kiedy tylko chcesz, jednym “klik” możesz znów trzymać aparat na pasku.
 • Współpraca z innymi produktami Peak Design. Chcesz rozwinąć możliwości paska? Przyczep kotwicę paska do płytki Peak Design Capture, a będziesz mógł go podczepić pod uchwyt Capture, Capture PRO czy szeroką gamę statywów.
 • Noś jak bransoletkę. Jeśli w danej chwili nie potrzebujesz używać paska CUFF, wcale nie musisz go zdejmować. Odczep aparat za pomocą kotwic, a pasek zawiń jak bransoletkę. Gdy tylko zechcesz, użyj go ponownie, bez szukania po kieszeniach czy torbie.
 • Dopasuj do swoich upodobań. Pasek posiada bardzo prostą i szybką regulację. Dzięki aluminiowej klamerce wystarczy zaledwie jeden ruch nadgarstkiem, aby zacisnąć pasek wokół dłoni.
 • Dożywotnia gwarancja. Pasek CUFF, jak wszystkie produkty Peak Design, objęty jest dożywotnią gwarancją producenta. Gwarancja obejmuje wszystkie elementy paska.
 • Uzupełnij go dodatkowymi produktami. System kotwic wykorzystywany w pasku CUFF pozwala na proste zastosowanie innych pasków – możesz bez problemu użyć długiego i lekkiego  paska LEASCH lub bardzo wygodnego paska SLIDE.

Co jest w zestawie?

 • pasek CUFF V3,
 • kotwice Anchor Links v4 (2 szt.),
 • woreczek z logo Peak Design.
Instrukcja obsługi Anchor Links

Zachęcamy do zapoznania się z instrukcją obsługi Anchor Links. Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na sposób mocowania kotwic:

Manual_Anchor Links PL

Dożywotnia Gwarancja

Dożywotnia gwarancja na wszystkie produkty

Każdy z produktów Peak Design objęty jest dożywotnią gwarancją producenta. Świadczy to o wysokiej jakości produkcji oraz zaufaniu producenta do swoich produktów.