Peak Design Pasek na dłoń MICRO CLUTCH L-Plate

329,00  z Vat

Pierwszy pasek na rękę zaprojektowany specjalnie dla mniejszych aparatów bezlusterkowych. Pętla na palce z hypalonu obejmuje 2-4 palce, zapewniając całkowite bezpieczeństwo. Osiowe mocowanie paska pozwala na dopasowanie go do kształtu dłoni, a wkładka z mikrofibry, odprowadzająca wilgoć zapewnia komfort przez cały dzień. Micro Clutch zapewnia bezpieczeństwo, stabilność i komfort w świetnie zaprojektowanym produkcie.

Gdzie Kupić
SKU: MC-L-1 Kategoria:
Opis

W przeciwieństwie do tradycyjnych pasków do lustrzanek cyfrowych, które dociskają dłoń do korpusu aparatu, wyściełana pętla Hypalon Micro Clutch wygodnie obejmuje 2-4 palce. Ta unikalna konstrukcja zapewnia wspaniałe połączenie doskonałej przyczepności i zwiększonego komfortu, a przy tym nie ogranicza dostępu do przednich, tylnych i górnych elementów sterujących aparatu.

Piękna, niskoprofilowa aluminiowa płyta bazowa skrywa ukryte narzędzie mocujące, dzięki czemu dostęp do baterii jest dziecinnie prosty. Micro Clutch zawiera również zdejmowaną płytkę / szybkozłączkę statywu do użytku z uchwytem Capture, statywami Peak Design i innymi statywami kompatybilnymi z mocowaniem Arca. Wbudowany punkt mocowania kotwicy Anchor Links pozwala na podpięcie do aparatu dowolnego paska Peak Design.

Pasuje do szerokiej gamy bezlusterkowców. Wybierz model z płytką L do aparatów bezlusterkowych z wyraźnym uchwytem ręcznym (gripem) lub model z płytką I do aparatów z niewielkim uchwytem ręcznym lub bez niego. W przypadku lustrzanek cyfrowych wypróbuj oryginalny pasek Clutch. Zobacz tabelę kompatybilności w galerii zdjęć i znajdź więcej szczegółów w naszym centrum pomocy.

DO WSPÓŁPRACY Z TWOIM SPRZĘTEM

 • Pełny dostęp do przednich, tylnych i górnych elementów sterujących aparatu
 • Pasek można łatwo dopasować do dłoni lub rozmiaru aparatu
 • Magnetycznie zintegrowane narzędzie do szybkiego i łatwego wyjmowania akumulatora / baterii
 • Niskoprofilowa płytka bazowa z anodyzowanego aluminium
 • Dołączona płytka / szybkozłączka, zapewnia kompatybilność z uchwytami Capture, statywami Peak Design oraz statywami zgodnymi z systemem ARCA innych firm
 • Punkty mocowania Peak Design Anchor zapewniające kompatybilność ze wszystkimi paskami Peak Design

ZBUDOWANY W ZRÓWNOWAŻONY SPOSÓB

 • W 100% neutralny pod względem emisji dwutlenku węgla
 • Wykonany z aluminium pochodzącego z recyklingu
 • Dożywotnia gwarancja

KOMPATYBILNOŚĆ Z APARATAMI

Micro Clutch współpracuje z większością mniejszych aparatów bezlusterkowych. Oto nasze zalecane kroki w celu znalezienia najlepszego paska na rękę do aparatu:

 • Jeśli masz lustrzankę cyfrową lub duży bezlusterkowiec z uchwytem na baterię, użyj naszego paska Clutch
 • Jeśli masz mniejszy aparat bezlusterkowy, użyj Micro Clutch
 • Jeśli twój aparat ma wystający uchwyt / grip użyj L-Plate
 • Jeśli twój aparat ma niewielki grip lub go nie posiada użyj wersji I-Plate

W ZESTAWIE

L-PLATE

 1. Micro Clutch L-Plate
 2. Kluczyk
 3. Płytka / adapter Arca
 4. Śruby do płytki Arca
 5. Pierścień mocujący do pasków
 6. Osłona pierścienia mocującego
 7. Narzędzie wspomagające mocowanie pierścienia do pasków
Instrukcja obsługi Anchor Links

Zachęcamy do zapoznania się z instrukcją obsługi Anchor Links. Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na sposób mocowania kotwic:

Manual_Anchor Links PL

Dożywotnia Gwarancja

Dożywotnia gwarancja na wszystkie produkty

Każdy z produktów Peak Design objęty jest dożywotnią gwarancją producenta. Świadczy to o wysokiej jakości produkcji oraz zaufaniu producenta do swoich produktów.