Peak Design Pasek LEASH COYOTE V3

229,00  z Vat

Wyjątkowo wygodny pasek przeznaczony do noszenia aparatu na szyi lub ramieniu. Zastosowanie najwyższej klasy materiałów pozwoliło na zachowanie niskiej wagi paska, zapewniając bezpieczeństwo i udźwig wynoszący nawet 90 kg. Innowacyjny system regulacji długości sprawia, że możesz dostosować długość do bieżącej sytuacji za pomocą jednego pociągnięcia. System kotwic zapewnia kompatybilność z innymi produktami Peak Design.

Gdzie Kupić
SKU: L-CY-3 Kategoria:
Dodatkowe informacje
Kolor

Coyote

Opis

Peak Design LEASH – wąski i bardzo lekki pasek przeznaczony zarówno do lustrzanek, jak i aparatów kompaktowych. Teraz w nowym kolorze!

Pasek Peak Design LEASH zaprojektowany został z myślą o minimalistach lub sytuacjach, w których przestrzeń do pakowania jest ograniczona. LEASH jest w pełni funkcjonalnym paskiem do aparatów fotograficznych, który zmieści się w każdej kieszeni lub torbie na aparat. Bez grubych naramienników czy nieporęcznych elementów. LEASH jest prosty i nie posiada dodatków, które można znaleźć w innych paskach do aparatów, ale nadal zawiera mnóstwo przydatnych funkcji, których inne paski nie są w stanie zapewnić. Innymi słowy, jest to pasek, którego potrzebujesz i nic, czego byś nie potrzebował. Teraz dostępny jest również w nowym, pięknym kolorze COYOTE.

Peak Design LEASH można używać w wielu konfiguracjach. Jako pasek do noszenia na ramieniu, pasek na szyję, pasek zabezpieczający aparat przed upadkiem lub kradzieżą i wiele innych. Wyposażony jest w dwie wykonane z aluminium i hypalonu sprzączki, które zapewniają łatwą i szybką regulację długości nawet przy użyciu tylko jednego palca. Unikalny system Anchor Link zapewnia błyskawiczne odpinanie i przypinanie paska do aparatu, gdy tylko zajdzie taka potrzeba. Każda z kotwic łączących aparat z paskiem utrzymuje ponad 90 kg! To wystarczający udźwig, aby zapewnić bezpieczeństwo najcięższym profesjonalnym zestawom fotograficznym.

Czym jest pasek Peak Design LEASH?

LEASH to bardzo lekki i wygodny pasek na szyję przeznaczony zarówno do lustrzanek, jak i aparatów kompaktowych. Wykonany z najwyższej klasy materiałów łączy bezpieczeństwo z komfortem użytkowania. Duży zakres regulacji długości umożliwia idealne dopasowanie do sytuacji, w której jest używany. Doskonale sprawdzi się też jako pasek na ramię. Innowacyjny system kotwic pozwala na szybkie wypięcie aparatu oraz współpracę z innymi produktami Peak Design. Od poprzednich wersji różni go jeszcze grubszy, nylonowy splot materiału, z którego został wykonany oraz aluminiowa sprzączka do łatwiejszej regulacji długości, znana z wyższych modeli pasków, takich jak Slide i Slide Lite.

Dla kogo przeznaczony jest pasek SLIDE LITE?

Pasek na szyję Peak Design LEASH to wyjątkowe połączenie minimalizmu z profesjonalną jakością. Charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami i wagą, co doskonale sprawdza się wśród użytkowników aparatów kompaktowych, jednak dzięki ogromnej wytrzymałości może być używany do noszenia lustrzanki, lornetki czy statywu.

Czym wyróżnia się pasek LEASH?

 • Wyjątkowa lekkość, niewielkie rozmiary. Waga paska to jedynie 86 g, a więc niewiele więcej niż połowa tabliczki czekolady! Dzięki temu pasek doskonale sprawdza się z lekkimi aparatami, nie stanowiąc dodatkowego obciążenia. Jeśli akurat nie chcesz używać paska, możesz go zwinąć i schować do kieszeni. Szerokość 19 mm sprawia, że pasek jest bardzo wygodny w noszeniu zarówno na szyi i ramieniu, a także podczepiony do paska od spodni.
 • Materiały najwyższej jakości. Przy produkcji paska zastosowano bardzo wytrzymały, a jednocześnie przyjemny dla ciała nylon, co w połączeniu z innowacyjnym systemem kotwic Peak Design Anchor zapewnia doskonałą ochronę i wytrzymałość nawet do 90 kg. Najnowsza wersja paska Peak Design LEASH wykonana została z grubszego splotu nylonu, dzięki czemu jest gładki i śliski – podczas częstego przesuwania lub regulacji nie podrażnia ciała ani nie pozostawia niepożądanych przetarć na ubraniach.
 • Łatwa konfiguracja. Zakres długości wynosi od 83 aż do 145 cm. Długość paska można w bardzo prosty sposób regulować. Wystarczy jedno pociągniecie za aluminiową sprzączkę, która wykorzystując śliski materiał, płynnie przesuwa się po pasku. To bardzo wygodny sposób na idealne dopasowanie do każdej sytuacji oraz osobistych preferencji użytkownika. Wszystko odbywa się błyskawicznie, bez zatrzymywania się i bez zdejmowania aparatu z szyi. Rozwiązanie to znane jest już użytkownikom wyższych modeli pasków, takich jak Slide i Slide Lite.
 • Do zastosowania jako ochrona aparatu. Pasek LEASH możesz podłączyć do paska lub szlufki od spodni mając dodatkowe zabezpieczenie w przypadku upuszczenia aparatu.
 • Opatentowany system kotwic Anchor Links pozwala na proste i szybkie odpięcie aparatu od paska, umożliwiając podczepienie go do innych pasków Peak Design (np. paska na rękę CLUTCH). W zestawie z paskiem otrzymasz 4 kotwcie, które pozwolą na korzystanie z więcej niż jednego urządzenia. Parę kotwic podczepiasz do aparatu lub kamery i kiedy są akurat potrzebne, mocujesz do nich swój pasek za pomocą jednego kliknięcia po każdej stronie.
 • Kompatybilność z innymi produktami Peak Design. Zakończenie paska systemem kotwic umożliwia współpracę z innymi produktami Peak Design. Możesz go z powodzeniem wykorzystać do noszenia statywu Travel Tripod lub przypiąć do wkładu Travel Line Camera Cube, tworząc poręczną torbę na sprzęt.
 • Dodatkowa płytka Anchor Mount. Zadaniem płytki mocującej Anchor Mount, znajdującej się w zestawie, jest podniesienie komfortu używania aparatu. Dzięki zamocowaniu jej do złącza statywowego aparatu, zwiększa się ilość punktów podpięcia paska ze standardowych 2 w urządzeniu do 4 (dodatkowe 2 znajdują się właśnie na płytce). Taki ruch da Ci możliwość przepięcia paska do aparatu tak, aby nie odstawał od ciała, lecz przylegał do niego. To bardzo wygodne podczas chodzenia z aparatem z większym obiektywem.
 • Dożywotnia gwarancja. Każdy z elementów paska objęty jest dożywotnią gwarancją. Świadczy to o wysokiej jakości produktu i zaufaniu producenta do swoich produktów.

Czym charakteryzuje się wersja SLIDE V3?

W wersji V3 produkowanej od 2018 roku, pasek Peak Design LEASH posiada ulepszoną taśmę wykonaną z mocniejszego splotu nylonu, został całkowicie zmodyfikowany system regulowania długości oraz posiada nowe, zmodyfikowane kotwice Anchor Links.

Co jest w zestawie?

 • pasek SLIDE LEASH V3,
 • kotwice Anchor Links v4 (4 szt.),
 • uchwyt Anchor Mount,
 • klucz imbusowy,
 • woreczek z logo Peak Design.
Instrukcja obsługi Anchor Links

Zachęcamy do zapoznania się z instrukcją obsługi Anchor Links. Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na sposób mocowania kotwic:

Manual_Anchor Links PL

Dożywotnia Gwarancja

Dożywotnia gwarancja na wszystkie produkty

Każdy z produktów Peak Design objęty jest dożywotnią gwarancją producenta. Świadczy to o wysokiej jakości produkcji oraz zaufaniu producenta do swoich produktów.