3mk SilverProtection+ PD

59,90  z Vat

Gdzie Kupić
SKU: 3MK-SP- Kategoria:
Opis

SilverProtection+

Antyuderzeniowa, antymikrobowa folia ochronna na cały ekran. Wzmacnia wyświetlacz do 400%, a przy tym zabija 99% wirusów, bakterii, grzybów i pleśni. Zapewnia pełne bezpieczeństwo: użytkownika i telefonu. Wersja PD dopasowana do etui Everyday Case Peak Design.

Antymikrobowa

Czy wiesz, że srebro ma aż 6000 lat doświadczenia w eliminowaniu drobnoustrojów? Sięgali po nie już starożytni, sięgneliśmy i my! Folię SilverProtection+ wyposażyliśmy w powłokę antymikrobową opartą o nanocząsteczki srebra.
To jedyne zabezpieczenie ekranu, które dba jednocześnie o Twoje bezpieczeństwo i zabija do 99% znanych wirusów, bakterii, grzybów i pleśni. Powłoka działa przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Stoi na straży pełnego bezpieczeństwa nawet wtedy, gdy nie możesz zadbać o właściwą dezynfekcję smartfona.

Montowana na mokro

SilverProtection+ to przełom w montażu. Tak łatwo jeszcze nie było! Folię zaaplikujesz przy użyciu specjalnego, w 100% bezpiecznego dla wyświetlacza żelu, który dołączamy do zestawu. Pęcherzyki powietrza i drobinki kurzu? Zapomnij! Montaż na mokro gwarantuje Ci doskonały efekt i nie wymaga wprawy.

Zwiększona wytrzymałość

Folia SilverProtection+ wzmacnia wyświetlacz smartfona aż do 400%. A to za sprawą  wielowarstwowej struktury folii, na którą składa się m.in. podkład antyuderzeniowy, który minimalizuje ryzyko uszkodzenia telefonu. 

Elastyczna i trwała

Folia jest tak elastyczna, że ściśle i trwale przylega nawet do najbardziej zakrzywionych wyświetlaczy. Dodatkowo masz wrażenie, że palec sunie po szkle hartowanym. Dzięki zastosowanej warstwie oleofobowej pielęgnacja folii jest prosta i wygodna. SilverProtection+ jest wyposażona w powłokę Self-Heal™, która sama naprawia niewielkie uszkodzenia czy zarysowania powstałe podczas użytkowania telefonu. Teraz możesz cieszyć się idealnie gładką powierzchnią folii jeszcze dłużej!

Komfortowa

Bez zbędnych wstępów – w SilverProtection+ połączyliśmy to, co ważne. Folia jest tak elastyczna, że ściśle i trwale przylega nawet do najbardziej zakrzywionych wyświetlaczy. Palec sunie po niej jak po szkle hartowanym! Do tego wisienka na torcie: wysokiej jakości warstwa oleofobowa, która ułatwia pielęgnację.

Atest PZH

Eksperyment badawczy dscout pokazał, że przeciętny użytkownik trzyma telefon w dłoni niemal 2,5 godziny dziennie. SilverProtection+ posiada atest Państwowego Zakładu Higieny, co gwarantuje, że jest wolny od substancji szkodliwych i bezpieczny dla zdrowia – niezależnie od tego, ile czasu z telefonem spędzasz.

Certyfikat RoHS

Zabezpieczając telefony, mamy na uwadze troskę o planetę. SilverProtection+ przeszedł pozytywnie certyfikację RoHS w niezależnym laboratorium – oznacza to, że jest przyjazny środowisku i mieści się w ścisłych unijnych dyrektywach dotyczących zawartości metali ciężkich i niebezpiecznych substancji (m.in. ołowiu, rtęci czy kadmu).

Zestaw zawiera

  • 1 szt. SilverProtection+ na ekran
  • Anti-Bubble Card – do usuwania bąbelków powietrza
  • żel do montażu
  • CleaningSet
  • opakowanie

 

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Czy montaż na mokro jest bezpieczny dla telefonu?

Tak, montaż z wykorzystaniem żelu jest w 100% bezpieczny dla telefonu. Jak w przypadku każdego produktu, zalecamy szczegółowe zapoznanie się z instrukcją przed rozpoczęciem aplikacji. Zastosowana podczas montażu ilość żelu nie jest duża i bez obaw: nie zalejesz nim urządzenia. Nadmiar żelu z łatwością wytrzesz po zakończeniu montażu.

Czy technologia antymikrobowa działa cały czas?

Tak, technologia działa i chroni Twój telefon przez cały czas. Pamiętaj jednak, że stosowanie folii antymikrobowej nie zwalnia z konieczności dbania o higienę smartfona.

Czy technologia antymikrobowa jest bezpieczna?

Tak, folie ochronne zostały przetestowane i są całkowicie bezpieczne dla użytkownika.

 

Kompatybilność

  • Samsung Galaxy S21 Ultra 5G
  • Samsung Galaxy S21+ 5G
  • Samsung Galaxy S22 Ultra
Dożywotnia Gwarancja

Dożywotnia gwarancja na wszystkie produkty

Każdy z produktów Peak Design objęty jest dożywotnią gwarancją producenta. Świadczy to o wysokiej jakości produkcji oraz zaufaniu producenta do swoich produktów.