Model Sony a7 II jest pierwszym na świecie korpusem z pełnoklatkową matrycą obrazu, w którym zastosowano 5-kierunkowy system stabilizacji obrazu, kompensujący drgania przy pracy z szerokim wachlarzem obiektywów. Aparat łączy zaawansowane możliwości z intuicyjną obsługą. Jest wyposażony w system automatyki ostrości Fast Hybrid AF, który wyróżnia się bardzo szybkim działaniem, pokrywa dużą część kadru i wyjątkowo dokładnie utrzymuje ostrość na szybko poruszających się obiektach.

Charakterystyka

  • Pierwszy na świecie pełnoklatkowy korpus wyposażony w 5-kierunkowy system stabilizacji obrazu
  • Udoskonalony system Fast Hybrid AF: szybki i wydajny
  • 24,3-megapikselowy, pełnoklatkowy przetwornik obrazu Exmor® CMOS
  • Procesor obrazu BIONZ X™
  • Nagrywanie filmów Full HD w formacie XAVC S16 przy dużej przepływności: 50 Mb/s

Peak Design Uchwyt Capture v3
Całkowicie nowy system uchwytów Capture jest najbezpieczniejszym, najwygodniejszym i najłatwiej dostępnym sposobem na noszenie aparatu. W odróżnieniu od pasków do aparatu, uchwyt Capture zagwarantuje, że aparat pozostanie zawsze stabilny, nie ważne, wędrujesz pieszo, jedziesz rowerem czy poruszasz się po studiu. Uchwyt składa się z 2 elementów: metalowego klipsa (mocowanego do paska od plecaka, paska spodni lub torby) oraz płytki, która jest kompatybilna z systemem Arca, wkręcanej w dolną część aparatu. Unieruchomiony w uchwycie aparat, pozostanie stabilny i bezpieczny. Naciśnij przycisk szybkiego zwolnienia blokady, aby go odczepić. Uchwyt jest wystarczająco mocny, aby utrzymać nawet najcięższe aparaty z zamocowanymi obiektywami.

Peak Design Pasek Slide v3
Slide to najbardziej uniwersalny pasek do aparatów DSLR na świecie. Dzięki kotwicom Anchor otrzymujemy dwa niezależne punkty podpięcia paska, umożliwiajceą noszenie Slide'a zarówno jako paska na szyję bądź ramię ale także w trybie sling, przewieszanego przez ciało. Pasek jest śliski z jednej strony, dedykowanej do użytkowania z szybkoregulowaną długością. Z drugiej strony wykończony jest gumowym gripem, zabezpieczającym przed jego zsuwaniem. W zależności od sytuacji pasek można szybko obrócić na właściwą stronę. Dla lepszego komfortu noszenia w części naramiennej zastosowano wzmocnienie niwelujące wbijanie się paska podczas dłuższej pracy z ciężkim aparatem.

w dniach 30.07.2018 - 31.08.2018

KUP SONY A7 II

i odbierz zestaw akcesoriów Peak Design za 1zł

Szczegółowy regulamin promocji można znaleźć na stronach autoryzowanych dealerów foto Sony:

W dniach 30.07.2018 - 31.08.2018, dokonaj zakupu aparatu Sony A7 II u jednego z autoryzowanych dealerów marki i odbierz rewelacyjny zestaw akcesoriów Peak Design - uchwyt Capture + pasek Slide za 1zł.

Lista Autoryzowanych Dealerów

Przewiń do góry