W czerwcu 2018 firma Peak Design ogłosiła wypuszczenie nowej wersji kotwic Anchor V4.
Ze względu na fakt iż w wersji kotwic V3 w szczególnych przypadkach używania, wystąpiły nieliczne przypadki przetarcia linki kotwicy, wszyscy użytkownicy produktów z Anchor V3 mogą liczyć na otrzymanie bezpłatnego kompletu kotwic Anchor V4, w celu zastąpienia ich w posiadanych produktach.

Przeczytaj dalej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

CZYM SĄ KOTWICE ANCHOR?

To małe, dostarczane z wszystkimi paskami do aparatów Peak Design, złącza, które umożliwiają szybkie podpinanie i odpinanie paska od aparatu.

KOTWICE V3 – FEEDBACK OD UŻYTKOWNIKÓW

Chcąc poszerzyć ofertę o kotwice pasujące także do aparatów o mniejszych oczkach w sierpniu 2017 wprowadziliśmy do sprzedaży kotwice w wersji V3. Kilka miesięcy później – wiosną 2018, otrzymaliśmy 7 zgłoszeń informujących o przecieraniu się, zastosowanego w tym modelu, cieńszego sznurka. I choć 7 zgłoszeń na 1 000 000 sprzedanych egzemplarzy to statystycznie niewiele, dla nas twórców Peak Design to jasny sygnał mówiący o tym, że coś należy zmienić. Mając na uwadze fakt, że bezpieczeństwo Twojego sprzętu fotograficznego leży w naszych rękach stworzyliśmy kotwice oznaczone symbolem V4.

JAK ROZPOZNAĆ KOTWICE W WERSJI V3?

V1 – gęsty splot, płaski kształt, logo Capture
V2 – gęsty splot, płaski kształt, logo Peak Design
V3 – cieńsza linka, wyprofilowany kształt, logo Peak Design z dwóch stron
V4 – gęsty splot,  wyprofilowany kształt, logo Peak Design z jednej strony

DLACZEGO TO PRZEOCZYLIŚMY ?

Wszystkie produkty Peak Design poddawane są intensywnym testom. Już na etapie projektowania stajemy na głowach próbując przewidzieć wszelkie trudności, z którymi w codziennym życiu może zetknąć się nasz sprzęt. Niestety tym razem nie przewidzieliśmy, że wnętrza oczek aparatów mogą być aż tak różnorodne. W trakcie ponownej, wnikliwej analizy zauważyliśmy, że metalowe otwory mocujące w aparacie różnią się ostrością nawet w obrębie tego samego modelu sprzętu. Co seria to inna ostrość. Przeoczyliśmy to i właśnie dlatego bijemy się w pierś i aktualizujemy to, co w pojedynczych przypadkach zawiodło. Za free!

JAK OTRZYMAĆ BEZPŁATNE KOTWICE V4 ?

Jeśli jesteś posiadaczem kotwic V3 i chcesz otrzymać BEZPŁATNY zestaw kotwic V4 wejdź na polską stronę Peak Design, wypełnij formularz zgłoszeniowy do PROGRAMU AKTUALIZACJI KOTWIC ANCHOR, dołącz dowód zakupu i czekaj na przesyłkę. Nie musisz odsyłać nam żadnego z elementów już zakupionego produktu.
Dzięki ścisłej współpracy polskiego dystrybutora marki Peak Design z centralą, wszystkie podlegające programowi, zakupione na terenie Polski, produkty zawierające kotwice V3 będą aktualizowane w trybie pilnym, za pośrednictwem i na koszt polskiego dystrybutora Peak Design.

CO DALEJ Z KOTWICAMI PEAK DESIGN?

Od 15 czerwca 2018 roku (do wyczerpania aktualnych stanów magazynowych) wszystkie zakupione na terenie Polski paski zawierające kotwice V3 będą dostarczane z DODATKOWYM BEZPŁATNYM zestawem kotwic V4. Darmowy zestaw zostanie automatycznie dołączony do zakupionego produktu.
Docelowo, po wyczerpaniu aktualnych stanów magazynowych, wszystkie paski Peak Design będą seryjnie wyposażone w kotwice V4.
Wyciągamy wnioski z zaistniałej sytuacji. Jesteśmy jeszcze bardziej uważani. Testujemy jeszcze dokładniej. Aktualizujemy to, co w wyjątkowych sytuacjach mogło zawieźć. Bo Twoje zaufanie jest dla nas sprawą priorytetową.

ZGŁOSZENIE PRODUKTU

Posiadasz produktu w którym występują kotwice Anchor w wersji V3 ?
Wypełnij formularz i załącz zdjęcia przedstawiające skan lub dokument elektroniczny potwierdzający nabycie produktu na terytorium Polski.
Bez zbędnych formalności i kosztów wyślemy do Ciebie paczkę nowych kotwic Anchor V4.

Jeśli posiadasz więcej niż jeden produkt zawierający kotwice Anchor V3, do każdego z nich wypełnij osobny formularz załączając dokument potwierdzający zakup na terytorium Polski. Jeśli na jednym dokumencie zawarte są dane zakupu kilku produktów z kotwicami Anchor V3, przy każdym wypełnionym formularzu załącz ten sam dokument zakupu.

Formularz Zgłoszenia Produktu do Programu Aktualizacji Kotwic Anchor

Podaj dane osoby zgłaszającej produkt zawierający kotwice Anchor V3, są to także dane wysyłki paczki z nowymi kotwicami Anchor V4: