Pokrowiec Travel Line Peak Design Packing Cube Medium Sage – średni, szarozielony

209,00  z Vat

Travel Line Packing Cube Medium rozkładany pokrowiec na twoje ubrania.

Gdzie Kupić
SKU: BPC-M-SG-1 Kategoria: Tag:
Opis

Przeznaczenie

Wkład zaprojektowany z myślą o współpracy z plecakami i torbami z Travel Line. Pozwala na idealną organizację miejsca w plecaku. Moduł PACKING CUBE MEDIUM służy do przechowywania odzieży, mimo niewielkich rozmiarów jest w stanie pomieścić zaskakująco dużo koszulek, spodenek i bielizny. Stosowanie wkładów nie tylko ułatwia zagospodarowanie wnętrza plecaka, ale usprawnia także proces kontroli osobistej, np. na lotnisku.

Regulowana wielkość

Dzięki specjalnej konstrukcji oraz zamkom możliwa jest regulacja wielkości pokrowca. W zależności od tego jaką ilość obrań pakujesz możesz dostosować pojemność do swoich potrzeb, tak by ubrania zajmowały optymalną ilość miejsca.

Idealny porządek

Zastosowanie dedykowanego pokrowca pozwoli na zachowanie porządku w plecaku oddzielając rzeczy osobiste od sprzętu fotograficznego. Takie rozwiązanie ułatwia również kontrolę na lotnisku.

Imponująca trwałość

Produkty Peak Design charakteryzują się nie tylko świetnym wykonaniem i przemyślaną konstrukcją. Ich wytrzymałość jest wręcz legendarna, a najlepszym potwierdzeniem tej tezy jest fakt, iż producent udziela na produkt dożywotniej gwarancji.

Dwa dostępne rozmiary

Moduł Packing Cube jest dostępny w dwóch rozmiarach: małym i średnim. Niniejsza oferta dotyczy wersji M (średni).

 

Peak design TRAVEL LINE

Travel Line to w pełni konfigurowalny system opierający się na plecakach i torbach z serii Travel oraz modułach wypełniających. Niezależnie od tego czy podróżujesz ze sprzętem, rzeczami osobistymi, czy ze wszystkim na raz,  Travel Line pozwoli Ci na pełną konfigurację pod twoje potrzeby. Wkłady i torby zostały zaprojektowane z myślą o pełnej współpracy, ale dzięki niezwykle przemyślanej użyteczności świetnie funkcjonują niezależnie od siebie, jako osobne produkty. Zbuduj system według własnych potrzeb!

Specyfikacja

Rozmiary

  • Min: 32cm x 32cm x 8cm (12.6″ x 12.6″ x 3.1″)
  • Max: 32cm x 32cm x 17cm (12.6″ x 12.6″ x 6.7″)

Pojemność:

  • 8L do 18L (rozłożony)

Przykładowa maksymalna pojemność

  • 20 t-shirt (rozłożony)

Waga: 144g (5.1oz)

Właściwości:

  • Bardzo szybkie otwarcie pokrowca.
  • Ruchoma przekładka odzielająca brudne ubrania od czystych.
  • Suwak pozwalający powiększyć pokrowiec a w razie potrzeby pozwala zmniejszyć rozmiar spakowanych rzeczy.
  • Dodatkowy zamek błykawiczny by szybko dostać się do brudnych rzeczy.
  • Dolny i górny uchwyt by szybko otowrzyć pokrowiec.
  • Wykonany z ultra lekkiego, odpornego na warunki atmosferyczne nylonu 70D, pokrytego powłaoką odporną na ścieranie i rozdzieranie.
Dożywotnia Gwarancja

Dożywotnia gwarancja na wszystkie produkty

Każdy z produktów Peak Design objęty jest dożywotnią gwarancją producenta. Świadczy to o wysokiej jakości produkcji oraz zaufaniu producenta do swoich produktów.