PEAK DESIGN

AMBASADORZY MARKI

Jacek Poręba

Jako profesjonalny fotograf pracuje od 1990 roku. Specjalizuje się w fotografii modowej, portretowej i reklamowej. Pracował dla najważniejszych polskich magazynów. Jest także autorem wielu okładek płyt CD i LP.

www.jacekporemba.com

Jakub Kaźmierczyk

Jakub Kaźmierczyk – fotograf, bloger i redaktor. Jest autorem licznych poradników o fotografii, jak również jednej z największych w Polsce baz wideoporadników o postprodukcji zdjęć.

www.jakubkazmierczyk.pl

Marcin Dobas

Fotograf National Geographic Polska, podróżnik, geolog, ratownik górski, pilot wycieczek.
Członek międzynarodowego teamu fotografów Olympus Visionaries.

www.dobas.art.pl

Arcadius Mauritz

Portrecista, fotograf mody. Twórca, wykładowca, filmowiec. W wolnych chwilach – muzyk. Laureat prestiżowej nagrody VIVA! Photo Awards w kategorii MODA. Ambasador marek OLYMPUS,EIZO, QUADRALITE. Zrealizował projekty zdjęciowe m.in. dla : Estee Lauder, Electrolux, CE Orlen Sp. z o.o., STOCK Spirits, Wirtualna Polska i inni. Arcadius współpracował z wieloma polskimi, ale również zagranicznymi Gwiazdami takimi jak JACOB COLLIER, IMANY, AYO czy Gwiazdą muzycznej sceny alternatywnej – Alissą White-Gluz.

www.arcadius.co

Łukasz Bożycki

Biolog, fotograf, doktorant Polskiej Akademii Nauk, dziennikarz. Dwukrotny laureat międzynarodowego konkursu fotograficznego organizowanego przez BBC Worldwide i Muzeum Historii Naturalnej w Londynie (praca pt. „ Żabowisko” została uznana za Zdjęcie Roku 2013 przez International Federation of Wildlife and Nature Photography). W 2014 roku odebrał nagrodę z rąk Jej Królewskiej Wysokości Katarzyny, księżnej Cambridge. W 2017 roku zwycięzca w kategorii ptaki w konkursie Asferico. Przewodnik Jej Cesarskiej Wysokości, Księżnej Takamado podczas wizyty w Polsce. Współautor książki „Animal Rationale. Jak zwierzęta mogą nas inspirować. Rodzina, edukacja, biznes”, wyd. PWN, Warszawa 2015 r., która otrzymała nagrodę Teofrasta za najlepszą popularnonaukową książkę psychologiczną 2015 roku. Redaktor prowadzący cotygodniową, popularnonaukową audycję radiową w RDC Polskie Radio, pt. “Animalista”. Współprowadzący przyrodniczy cykl w programie Dzień Dobry TVN. Laureat grantów naukowych: Narodowe Centrum Nauki (2017-2018) oraz stypendiów artystycznych: Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy (2014) a także Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego (2017). Ambasador i influencer marek: Olympus, Eizo, Wacom, Peak Design, 3 Legged Thing

www.bozycki.com

Tomasz Zienkiewicz

Fotograf specjalizujący się w portretach, zdjęciach sensualnych i sesjach komercyjnych. Prowadzi też kanał youtube z poradami dla fotografów.

zieniu.pl