PEAK DESIGN

AMBASADORZY MARKI

Marcin Dobas

Fotograf National Geographic Polska, podróżnik, geolog, ratownik górski, pilot wycieczek.
Członek międzynarodowego teamu fotografów Olympus Visionaries.

www.dobas.art.pl

Jakub Kaźmierczyk

Jakub Kaźmierczyk – fotograf, bloger i redaktor. Jest autorem licznych poradników o fotografii, jak również jednej z największych w Polsce baz wideoporadników o postprodukcji zdjęć.

www.jakubkazmierczyk.pl

Tomasz Zienkiewicz

Fotograf specjalizujący się w portretach, zdjęciach sensualnych i sesjach komercyjnych. Prowadzi też kanał youtube z poradami dla fotografów.

zieniu.pl

Arcadius Mauritz

Portrecista, fotograf mody. Twórca, wykładowca, filmowiec. W wolnych chwilach – muzyk. Laureat prestiżowej nagrody VIVA! Photo Awards w kategorii MODA. Ambasador marek OLYMPUS,EIZO, QUADRALITE. Zrealizował projekty zdjęciowe m.in. dla : Estee Lauder, Electrolux, CE Orlen Sp. z o.o., STOCK Spirits, Wirtualna Polska i inni. Arcadius współpracował z wieloma polskimi, ale również zagranicznymi Gwiazdami takimi jak JACOB COLLIER, IMANY, AYO czy Gwiazdą muzycznej sceny alternatywnej – Alissą White-Gluz.

www.arcadius.co

Łukasz Bożycki

Doktor nauk biologicznych, fotograf, dziennikarz, autor programów przyrodniczych, scenarzysta. Dwukrotny laureat międzynarodowego konkursu fotograficznego organizowanego przez BBC Worldwide i Muzeum Historii Naturalnej w Londynie (praca pt. „ Żabowisko” została uznana za Zdjęcie Roku 2013 przez International Federation of Wildlife and Nature Photography). W 2014 roku odebrał nagrodę z rąk Jej Królewskiej Wysokości Katarzyny, księżnej Cambridge. W 2017 roku zwycięzca w kategorii ptaki w konkursie Asferico. Przewodnik Jej Cesarskiej Wysokości, Księżnej Takamado podczas wizyty w Polsce. Redaktor prowadzący , popularnonaukową audycję radiową w RDC Polskie Radio, pt. “Animalista”. Autor, prowadzący i scenarzysta serialu dokumentalnego w TVP1 pt. ”Przyrodnik na Tropie”. Ekspert przyrodniczy w programie Dzień Dobry TVN. Ambasador i influencer marek: Olympus, Eizo, Wacom, 3 Legged Thing

www.bozycki.com

Jacek Bonecki

Fotograf i popularyzator fotografii, operator filmowy, producent telewizyjny i dziennikarz. Warsztat  filmowca szlifował na Wydziale Telewizji i Filmu Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Jako fotograf mistrzowsko odnajduje się w takich dziedzinach jak fotografia podróżnicza, dokumentalna, motoryzacyjna a także fotografia reklamowa i studyjna. Wykłada w największych szkołach fotograficznych w Polsce w tym w Warszawskiej Szkole Filmowej, Łódzkiej Szkole Filmowej, czy też katowickiej szkole Fotoedukacja. Jest laureatem nagród na konkursach i festiwalach a także jurorem w konkursie Viva Photo Awards. Autor 3 książek o fotografii, wydanych nakładem Wydawnictwa National Geographic.

www.bonecki.com