PLECAK EVERYDAY BACKPACK 20L

Nowa wersja kolorystyczna plecaka Everyday Backpack. Kolor Brązowy - Tan to nawiązanie do istniejącej już kolorystyki toreb i pokrowców serii Everyday.

PASKI LEASH v3

Nowa wersja pasków Leash. Teraz w dwóch kolorach Black i Ash. To całkowicie przeprojektowane produkty z możliwością szybkiej regulacji, nową wersją kotwic Anchor oraz płytką montażową Anchor Mount.

PASKI CUFF v3

Nowa wersja pasków nadgarstkowych Cuff. Także w dwóch nowych kolorach Black i Ash. Przeprojektowana funkcjonalność paska, nowe kotwice Anchor. Tryb noszenia jako bransoletka.

PŁYTKA ANCHOR MOUNT

Całkiem nowy produkt, będący podstawą systemu szybkiego mocowania pasków i akcesoriów. Dzięki niewielkim rozmiarom mocowania Anchor Links można od teraz używać w jeszcze bardziej kompaktowym sprzęcie a używanie płytki w bezlusterkowcach nie będzie już powodowało blokowania dostępu do baterii lub ekranu.

ANCHOR LINKS v3

Nowa wersja mocowań i kotwic Anchor Links. Jeszcze cieńsze linki mocujące pozwolą na używanie systemu ze sprzętem o bardzo małych otworach mocujących. Wyprofilowane końcówki mocujące, umożliwiające podpinanie za pomocą jednej ręki.

FIELD POUCH ASH

Nowa wersja kolorystyczna lekkiego pokrowca / torby na drobne akcesoria.