Pasek SLIDE Summit edition

Kup teraz Materiały dla sprzedawców

SLIDE Tallac i SLIDE Lassen to dwa paski specjalnej edycji kolorystycznej, inspirowanej Kalifornią. Dwa nowe kolory zostały wybrane przez użytkowników w ramach projektu Kickstarter.

Wyjątkowo wygodny pasek przeznaczony do noszenia aparatu na szyi lub ramieniu. Zastosowanie najwyższej klasy materiałów pozwoliło na zachowanie niskiej wagi paska zapewniając bezpieczeństwo i udźwig wynoszący nawet 90 kg. Innowacyjny system regulacji długości sprawia, że możesz dostosować długość do bieżącej sytuacji za pomocą jednego pociągnięcia. System kotwic zapewnia kompatybilność z innymi produktami Peak Design.

Lassen to kolor gorącej, płynnej magmy jednego z dwóch wulkanów, którego erupcja miała miejsce w USA w XX wieku. Jest to czerwień połączona z srebrnym, anodyzowanym aluminium i elementami skóry naturalnej.

Tallac to kolory inspirowane krajobrazem góry Tahoe leżącej na południe od jeziora Tahoe. Zestawienie kolorystyczne granatowego paska z elementami w kolorze anodyzowanego srebra i naturalnej skóry.

Obydwa paski specjalnej edycji posiadają wszystkie funkcje “zwykłego” paska SLIDE.