Jak zobaczysz nie uwierzysz!

NowośćComments (0)

PEAK DESIGN PREZENTUJE KOLEJNE POMYSŁY NA KICKSTARTER.COM.

NIEBAWEM NOWE PRODUKTY W OFERCIE!

Już ponad 1 mln $ zebranych funduszy na kickstarter.com – nowe projekty Peak Design z serii Everyday podbijają serca miłośników tej marki. W ofercie pojawią się: Everyday Backpack, Tote and Sling. Co kryje się pod tajemniczymi nazwami? W skrócie – plecak, torbo-plecak i torebka. Jednak to chyba zbyt pospolite określenie tego, co zaproponuje nam pod koniec roku Peak Design.

Jakość wykonania na najwyższym poziomie, wszechstronność użycia, łatwy dostęp do sprzętu, świetna organizacja i ochrona, a do tego nowoczesny design – to cechy każdego z czterech produktów, zaproponowanych przez Peak Design. Sprawdźmy, co je odróżnia.

 

EVERYDAY BACKPACK

Plecak, który nie tylko dobrze wygląda, ale pomieści wszystkie niezbędne na co dzień sprzęty i akcesoria – biznesowe i fotograficzne. Dostępny w dwóch rozmiarach (20l i 30l), wyposażony we wszystkie zaawansowane rozwiązania znane nam już z torby Messenger to idealny wybór dla tych, dla których plecak jest nieodłącznym towarzyszem każdego dnia.

plecak_1
 

EVERYDAY TOTE

Świetne rozwiązanie dla niezdecydowanych lub tych, którzy nie chcą iść na kompromis: plecak czy torba. W tym przypadku otrzymujemy dwa w jednym – torbę, którą możemy nosić również jako plecak. Bardzo pakowna, zgrabna, posiadająca wszystkie innowacyjne rozwiązania, może służyć w każdej sytuacji.

torebka
 

EVERYDAY SLING

Najmniejsza torba z serii Everyday, jednak o niezwykle bogatym wnętrzu. Idealna dla początkujących fotografów z mniejszą ilością sprzętu lub na krótki wypad na miasto. Także jej nie ominęły wszystkie, znane nam już z wcześniejszych produktów, rozwiązania.

plecakotorba

Więcej informacji na temat planowanych produktów znaleźć można na: www.kickstarter.com/projects/peak-design/the-everyday-backpack-tote-and-sling.

Czekamy z niecierpliwością na nowe produkty.

» Nowość » Jak zobaczysz nie uwierzysz!

18 lipca 2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *